Szara komoda – do różnorodnych pomieszczeń

Szarą komodę możesz postawić w różnorodnych pomieszczeniach. Czy to sypialnia, czy salon, czy pokój dziecka – szara komoda spełni swoje zastosowanie wszędzie! Ten uniwersalny mebel możesz łączyć z różnymi dodatkami do dekoracji wnętrz.

Komody do sypialni szare

Szara komoda do sypialni będzie miejscem do przechowywania takich rzeczy, jak bielizna, ciuchy mniejszych wymiarów czy różnorodne akcesoria. Na szarej komodzie w sypialni można zaprezentować wyjątkowe ozdoby, takie jak szkatułka na biżuterię czy fotografie rodzinne.

Komoda szara szeroka będzie strzałem w dziesiątkę przy aranżacji sypialni. Przykładem takiej komody jest komoda Galactique z dodatkiem drewnianych elementów. Spełni ona swoje zastosowanie w każdej sypialni!

Komoda Galactique

Komody do salonu szare

Komody szare znajdują wielkie zastosowanie w pokoju dziennym! Służą między innymi do przechowywania różnorodnych przedmiotów, takich jak czasopisma, książki czy inne potrzebne rzeczy.

Szara komoda w salonie to strzał w dziesiątkę. Najlepszym rozwiązaniem jest dopasowanie jej do pozostałych brył w pomieszczeniu. Można pokusić się o takie połączenia, jak komoda szara z drewnem bądź komoda szaro biała. Przykładem komody szaro białej, która będzie idealnym uzupełnieniem salonu jest komoda Thea white. Gdy postawisz tą zjawiskową komodę w pokoju dziennym – zyskasz funkcjonalne miejsce do przechowywania rzeczy oraz wyjątkową ozdobę!Komoda Thea White

Komody młodzieżowe szare

Bez wątpienia rodzice coraz częściej decydują się na szare kolory w pokoju swojego malucha. Osoby młode również wolą postawić na uniwersalny kolor. Wszystko dlatego, że szare meble pasują praktycznie do wszystkiego. Gdy dziecku znudzi się kolor ścian – z łatwością dobierzemy inny kolor ścian pasujący do szarych mebli.

Komody szare dla dzieci i młodzieży można zestawić z różnorodnymi dodatkami. Polecanym meblem, najczęściej kupowanym przez rodziców jest komoda Hey – idealna do pokoju malucha jak i nastolatka! Polecamy również większy model – komoda Hey, w której Twoje dziecko pomieści o wiele więcej rzeczy.

Komoda Hey

Szara komoda z szufladami – funkcjonalność ponad wszystko

Szukasz funkcjonalnej komody do pokoju dziennego, w której nie tylko przechowasz najważniejsze rzeczy, ale także różnorodne drobiazgi? Szara komoda z szufladami to strzał w dziesiątkę! Nie dość, że zyskasz praktyczny mebel to szara komoda z szufladami będzie ozdobą Twojego salonu bądź innego pomieszczenia! Komoda z szufladami szara zapewni Ci miejsce do zagospodarowania wedle własnych potrzeb. Komoda szara szuflady to mebel, który możesz postawić również w pokoju swojego dziecka, biurze bądź sypialni! Wszędzie znajdzie swoje zastosowanie i sprawi, że pomieszczenie, w którym zastanie nabierze nowego rytmu!

źródło: canva

Z całego artykułu wynika, że szara komoda to najlepszy wybór przy urządzaniu wnętrz – a więc odpowiedź na pytanie brzmi: warto kupić szarą komodę! Sprawdź wszystkie szare komody w naszym sklepie internetowym i wybierz tą idealną dla siebie. Posiadamy również komody czarne oraz komody białe. Przeglądaj naszą ofertę i znajdź wymarzony mebel!