Narożnik rozkładany – powody, dlaczego powinien znaleźć się w Twoim salonie

Zastanawiasz się, która bryła jest lepszym rozwiązaniem do Twojego salonu? Myślisz, że sofa bądź kanapa zajmą mniej miejsca w pokoju dziennym?

Narożniki rozkładane do salonu – optymalne zagospodarowanie przestrzeni

Przekonanie to jest bardzo mylące. W naszym sklepie internetowym znajdziesz narożniki o mniejszych rozmiarach, które doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach o mniejszym metrażu. Dodatkowo wyposażone są w funkcję spania, która sprawia, że pokój dzienny staje się jeszcze bardziej praktyczny.

Narożniki z funkcją spania to meble, które gwarantują miejsce do spania, ale również więcej miejsca do spędzania czasu z najbliższymi! A dzięki temu, że kształt mebla jest łamany, sprzyja on pogawędkom rodzinnym bądź spotkaniom z przyjaciółmi. Mały narożnik rozkładany to doskonałe rozwiązanie, gdy chcesz w 100% zagospodarować swoją przestrzeń.

narożniki rozkładane

Nowoczesne narożniki do salonu – optymalne wykorzystanie przestrzeni

W wielu przypadkach sofa bądź kanapa w salonie to za mało. Domownicy decydują się wówczas na zakup dodatkowego fotela, aby całość, razem ze stolikiem kawowym, była komfortowa w użytkowaniu. Zdarzają się sytuacje, w których nie można pozwolić sobie na taki zestaw – wtedy z pomocą przychodzą narożniki rozkładane, które mimo swoich większych gabarytów pozwalają zaoszczędzić wolną przestrzeń w pomieszczeniu.

Postawienie narożnika rozkładanego w salonie sprawia, że pokój wydaje się bardziej przestronny. Pamiętaj o tym, że narożniki do salonu występują w różnorodnych konfiguracjach. Może być lewo- lub prawostronny, a również w kształcie litery U. W naszym sklepie internetowym znajdziesz również narożniki modułowe, których kształt możesz zmieniać w trakcie użytkowania.

narożniki rozkładane

Funkcjonalne narożniki do salonu – wielofunkcyjność

Narożniki rozkładane są wielofunkcyjne – na co dzień służą do odpoczynku, oglądania wspólnych filmów bądź spotykania się z najbliższymi. W nocy natomiast zamieniają się w narożnik rozkładany z funkcją spania, na którym mogą spać zaproszeni goście. Rozkładane narożniki to również świetna opcja do dziecięcych pokoi – na co dzień posłużą dziecku do zabawy bądź oglądania bajek, zatem w nocy dziecko będzie mogło wygodnie pójść spać. Narożniki rozkładane dla dzieci to świetne rozwiązanie!

narożniki rozkładane

Rozkładany narożnik – z pojemnikiem na przechowywanie

Wiele narożników wyposażonych jest w dodatkowy pojemnik na pościel, który stanowi miejsce do przechowywania nie tylko pościeli, ale również innych rzeczy. Jest to kolejna zaleta, która z pewnością spodoba się właścicielom mieszkań o mniejszym metrażu. W pojemniku na pościel można schować również niepotrzebne na co dzień sprzęty oraz ubrania, akcesoria zimowe i wiele innych rzeczy. Będzie to praktyczne rozwiązanie w sytuacji, gdy nie posiadasz w domu pomieszczenia gospodarczego.

narożniki rozkładane

Komfort korzystania z narożnika

Zarówno kanapa, jak i sofa, są bardzo komfortowe, aczkolwiek narożnik jest jedyny w swoim rodzaju – można się na nim wygodnie położyć, szczególnie podczas oglądania ulubionego filmu. Co więcej, na narożniku wygodnie położą się dwie lub więcej osób!

Narożnik rozkładany jest to doskonała opcja do salonu. Zapewnia on niezwykłą wygodę oraz komfort, a oprócz tego efektownie ozdabia pomieszczenie. Sprawdź narożniki dostępne w naszym sklepie internetowym, a z pewnością wybierzesz model dla siebie.